#1 2011-01-09 12:44:16

 Selenka

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 62
WWW

Wasza wymyślona postać

Jaką postać dodalibyście do anime gdybyście mogli? Ja np. dodałabym dziewczynę, która jest trenerką nie do pokonania, siostra Garego xD, bardzo mądra i miła

A wy jaką byście dodali postać?

Offline

 

#2 2011-01-12 22:09:34

 Julie_Juri

Zwykły człowiek

18906045
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wasza wymyślona postać

Posłuchaj, nie można przesadzać! Nawet Ash, jeden z głównych bohaterów nie jest nie do pokonania! Taka postać byłaby bardzo nudna! Wszyscy by przegrywali, a to jest dziwne, wiem coś o tym, bo jak byłam mała to wymyślałam takie że moje postacie są najlepsze, a teraz każda ma jakąś wadę, np. jedna z FMA nie miała... No, oka. ^ ^" A jedna z moich postaci z pokemon była ślepa... Nudziło mi się i niczego wymyślić nie mogłam! Jedna miała protezę nawet. xD (Bo się FMA naoglądałam!)

Offline

 

#3 2011-01-31 20:08:46

pokemon001

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-23
Posty: 28
Punktów :   

Re: Wasza wymyślona postać

Kiedy byłam młodsza i pierwszy raz zagrałam w Pokemon FR, zawsze sobie wyobrażałam, że dziewczyna z tej gry miała specjalne moce i mogła się transformować w różne Pokemony. Potem na podstawie tej dziewczyny stworzyłam trenerkę o imieniu Rokaj. Tak jak jej poprzedniczka miała specjalne moce, rozmawiała z Pokemonami i potrafiła porozumiewać się z ludźmi telepatycznie. Miała same legendarne Poki w drużynie i była mistrzynią świata Pokemon. Udawałam, że była siostrą Ash'a i była jego cichym pomocnikiem. Tak samo jak on nienawidziła Garego i przy każdej sposobności starała się uprzykrzyć mu życie. Mistrzyni ciętej riposty, miła, inteligentna, nigdy nie skrzywdziła by żadnego Pokemona.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oneokrock.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl www.ak.pun.pl www.otherkin.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl